СВЯТО ОСЕНІ ТА СПОРТУ

Цікаво та насичено у чудовому дошкільному навчальному    закладі №4 м. Іршава, першого вересня до Дня знань було проведено спортивне свято «Святом спорту-діти зустрічають осінь!».

Мета заходу - сприяти піднесенню емоційного настрою дітей,  спритність,увагу, кмітливість, виховувати любов до фізкультури, почуття дружби, колективізму.

Учасниками свята стали вихованці старшої групи «Фіалка». Підготувала  і провела свято вихователь  Макарова Інна Іванівна.

Ведуча разом з дітьми розпочали свято з гімна України і з віршованої фізкультурної розминки «Маленькі Українці».

Із побажаннями  виступила завідуюча ДНЗ№4 Мейсарош Ганна Іванівна.

Продовжилось свято представленням двох команд «Хмаринка» і «Краплинка». Кожна з команд привітали один одного своїми девізами.

Були проведені ігри-естафети: «Веселі стрибки на фітбольних м’яча»»,  «Пройди доріжку з перешкодами» (стрибки в обручі, підлізання під дуги і переступання через гімнастичні палиці), «Веселі конячки», «Промінчики для сонечка».

У перервах діти співали пісню «Сонячний промінчик» гралися у

хороводну  гру «Віночок».

Закінчилося свято нагородженням маленьких спортсменів медалями.

Діти старшої групи, отримали велике задоволення та масу  позитиву.

Дошкільнята молодшої групи виготовили своїми ручками глобус для наших воїнів в АТО

Дошкільнята середньої групи виготовили своїми ручками з стрічок браслети обереги для наших воїнів в АТО

Дошкільнята сторшої групи виготовили своїми ручками ляльки мотанки як обереги в зону АТО

Наш патріотичний куточок