Шевченківські дні у ДНЗ

Шевченківські дні у дошкільному навчальному  закладі

В історії завжди залишаться імена, які з гордістю вимовляє людство, до яких належить й ім’я великого українського поета Тараса Григоровича Шевченка. Весь свій могутній талант він присвятив служінню народові. І сьогодні, живучи у вільній незалежній державі, ми з гордістю згадуємо Великого Кобзаря.

У 2014 році відзначається 200 річниця від дня народження поета тому з метою популяризації його творчої спадщини, активізації патріотичного виховання, пов'язаного з іменем видатного митця  протягом року у дошкільних навчальних закладах району  проходили різноманітні заходи: бесіди, заняття, малювання за творами Т.Г.Шевченка, літературні вікторини з ілюстрацій до творів великого поета та художника, музичні розваги та різноманітні конкурси. Так, у вересні місяці пройшов конкурс на кращий куточок у групі «Живеш, Тарасе, поміж нами».

А нещодавно у листопаді місяці в кожному садочку Іршавського району відбувся конкурс знавців поезії Т. Г.Шевченка «Мій улюблений вірш».

На заходах, які пройшли в Іршавських дошкільних навчальних закладів були присутні представники відділу освіти Іршавської РДА Г.А.Фулитка та І.Й.Цільо, гостя з відділу освіти Новоград-Волинської РДА В.В.Гопанчук і звичайно дітки різних вікових груп.

Мета заходу – донести до дошкільнят красу і багатство української мови, розвивати мовленнєві здібності дітей, виховувати любов до рідної мови та розуміння її краси і необхідності для нашого життя.

У нашому садочку відбувся конкурс на краще читання віршів Шевченка за програмою вікових груп. Усі дошкільнята були нагороджені грамотами та подарунками. Журі визначили найкращих читців:

-         Анастасію Мороз молодша група з віршем «По діброві вітер віє»; Андрійка  Світлика  «Заповіт», Анічка Котубей «Зацвіла в долині…», Оксанка Овсак «Дивлюсь аж світає» (середня група); Валентина Трикур «Тече вода з-під явора», Максимчик Воробканич «Любіть Україну…», Олександр Химич «Зоре моя вечірняя» (старша група).